KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17493021
nr 1749 3021
Oljemålningar
2 st, MajBritt Östergren. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x46,43x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:04:45
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer